Boys Varsity Track · A miserable day for track and field.


Licensed to First Call Timing – Contractor License
HY-TEK’s Meet Manager 2/26/2020 10:11 PM
Shiloh Generals Mid-Week Battle – 2/26/2020
Shiloh High School
Results

Girls 100 Meter Dash
==========================================================================
Name Year School Finals H# Points
==========================================================================
Finals
1 Sessom, Kyndall Shiloh High 13.11 11 10
2 Trell, India Columbia Hig 13.19 11 8
3 Perryman, Chloe Shiloh High 13.35 11 6
4 Lambert, Devyn Archer HS 13.43 9 5
5 Butts, Njeri Archer HS 13.46 8 4
6 Mayers, Bethany Archer HS 13.61 10 3
7 Stewart, Janiayh Archer HS 13.72 9 2
8 Foye, Zoe Archer HS 13.73 8 1
9 Zimmerman, Palice Archer HS 13.85 8
10 Evans, Pariyah Archer HS 13.87 9
11 Campbell, Madison Archer HS 13.88 7
12 O’Neal, Erica Shiloh High 13.97 10
13 Lindsey, Aria Archer HS 14.18 7
14 Strain, Ayshunti Mount Zion H 14.28 9 14.272
14 Fenderson, Maya Archer HS 14.28 8 14.272
16 Mitchell, Areale Mount Zion H 14.41 10
17 Moorehead, Krystal Archer HS 14.44 7
18 Clerkley, Sikeria Columbia Hig 14.48 11
19 Jackson, Alyssa Archer HS 14.49 9
20 Lawrence, Alexandria Columbia Hig 14.50 8 14.492
21 Zoukou, Grace Archer HS 14.50 7 14.497
22 Watkins, Nayomi Archer HS 14.51 7
23 Huckaby, Ziakissia Columbia Hig 14.53 11
24 Smith, Saniah Archer HS 14.55 10
25 Hardaway, Mariah Archer HS 14.62 6
26 Office, Gianna Shiloh High 14.63 10
27 McGee, Avani Archer HS 14.83 5
28 Falloon, Kendra Archer HS 15.08 5
29 Cox, Isis Mount Zion H 15.18 6
30 walker, Alexandria Mount Zion H 15.22 4
31 Henfield, Naiya Archer HS 15.24 8
32 Cox, Cynia Shiloh High 15.25 9
33 Cooper, Mckaya Archer HS 15.29 4 15.282
34 Baker, Zahria Archer HS 15.29 5 15.287
35 Gibson, Kendall Archer HS 15.34 6
36 Palachio, Jade Archer HS 15.36 6
37 Baker, Zahrai Archer HS 15.46 3
38 Ajayi, Elizabeth Archer HS 15.64 4
39 Bussell, Ryann Columbia Hig 15.68 5
40 Robinson, Tayla Archer HS 15.70 3
41 Abijola, Grace Archer HS 15.83 3
42 Brown, Journey Archer HS 15.84 3
43 Horne, Sydney Archer HS 15.87 5
44 Brown, Nadia Archer HS 15.97 3
45 Shingles, Anaya Mount Zion H 16.00 4
46 Minott, Danielle Archer HS 16.43 4
47 Domond, Salina Archer HS 16.75 1
48 Lewis, Alisa Archer HS 16.88 3
49 Hall, Richanda Archer HS 18.45 1
50 Endalk, Emnet Archer HS 21.13 1

Girls 200 Meter Dash
==========================================================================
Name Year School Finals H# Points
==========================================================================
1 Johnson, Jasmine Shiloh High 27.57 12 10
2 Lambert, Devyn Archer HS 27.87 11 8
3 Trell, India Columbia Hig 28.42 12 6
4 Perryman, Chloe Shiloh High 29.64 10 5
5 Lindsey, Aria Archer HS 29.95 9 4
6 Fenderson, Maya Archer HS 30.00 9 3
7 Davis, Kayla Columbia Hig 30.36 11 2
8 Mayers, Bethany Archer HS 30.75 11 1
9 Foye, Zoe Archer HS 30.94 10
10 Komolafe, Gabriela Archer HS 31.31 7
11 Hardaway, Mariah Archer HS 31.45 7
12 McGee, Avani Archer HS 31.52 6 31.517
13 Moorehead, Krystal Archer HS 31.52 7 31.518
14 Ajayi, Elizabeth Archer HS 31.81 6 31.801
15 Berry, Loren Shiloh High 31.81 7 31.802
16 Clerkley, Sikeria Columbia Hig 31.94 9
17 Baker, Zahrai Archer HS 32.10 4
18 Baker, Zahria Archer HS 32.22 5
19 Brown, Nadia Archer HS 32.58 4
20 Falloon, Kendra Archer HS 32.63 6
21 Alaniz, Daisy Archer HS 32.70 7
22 Cook, Drayauna Shiloh High 32.80 9
23 Robinson, Tayla Archer HS 32.84 4
24 Brown, Journey Archer HS 32.98 3
25 Abijola, Grace Archer HS 33.14 5
26 Gibson, Kendall Archer HS 33.16 5
27 Palachio, Jade Archer HS 33.26 5
28 Lawrence, Alexandria Columbia Hig 33.37 8
29 Domond, Salina Archer HS 34.26 2
30 Minott, Danielle Archer HS 34.41 2
31 Richardson, Erica Columbia Hig 35.01 9
32 Lewis, Alisa Archer HS 35.58 4
33 Robinson, Ayannah Columbia Hig 37.10 8
34 Hall, Richanda Archer HS 41.95 1

Girls 400 Meter Dash
==========================================================================
Name Year School Finals H# Points
==========================================================================
1 Hobson, Jazmine Shiloh High 1:01.58 4 10
2 Johnson, Jasmine Shiloh High 1:04.91 4 8
3 Summers, Aliyah Mount Zion H 1:05.66 4 6
4 Chase, Zarvione Shiloh High 1:06.40 4 5
5 Maddox, Cameryn Shiloh High 1:08.32 3 4
6 Fenderson, Maya Archer HS 1:09.17 2 3
7 Vappie, Rein Mount Zion H 1:11.25 3 2
8 Clerkley, Sikeria Columbia Hig 1:12.59 2 1
9 Berry, Loren Shiloh High 1:12.83 2
10 Jackson, Amara Archer HS 1:12.89 3
11 Gilmore, Adrianna Mount Zion H 1:13.00 4
12 McGhee-Hamilton, Airelle Shiloh High 1:13.30 4
13 Borden, Ameil Archer HS 1:16.79 2

Girls 800 Meter Run
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
1 De Pina, Zejanel Shiloh High 2:52.33 10
2 Coppage, Kendra Shiloh High 2:52.82 8
3 Maddox, Cameryn Shiloh High 2:59.77 6
4 Borden, Ameil Archer HS 3:04.57 5
5 Jackson, Amara Archer HS 3:08.15 4
6 Gonzalez, Tiffany Archer HS 3:08.79 3
7 Reid, Norma Archer HS 3:13.89 2
8 Bell, Cori Archer HS 3:15.03 1
9 Bell, Morgan Archer HS 3:17.47
10 Young, Erin Archer HS 3:17.86
11 Young, Kaelyn Archer HS 3:19.85
12 Franco, Yaritza Archer HS 3:35.06
13 Myers, Naomi Archer HS 3:37.86

Girls 100 Meter Hurdles
==========================================================================
Name Year School Finals H# Points
==========================================================================
1 Lathan, Aniyah Archer HS 16.56 2 10
2 King, Camryn Archer HS 16.72 2 8
3 Wright, Aniah Shiloh High 16.73 2 6
4 Brewton, Lashae Shiloh High 18.10 2 5
5 carter, Jordan Mount Zion H 20.31 1 4
6 shepherd, Maya Mount Zion H 24.24 1 3

Girls 300 Meter Hurdles
==========================================================================
Name Year School Finals H# Points
==========================================================================
1 Chase, Zarvione Shiloh High 56.14 2 10
2 Wright, Aniah Shiloh High 57.91 2 8

Girls 4×100 Meter Relay
==========================================================================
School Finals H# Points
==========================================================================
1 Shiloh High School ‘A’ 49.92 2 10
2 Shiloh High School ‘B’ 51.47 2 8
3 Archer HS ‘A’ 51.77 2 6
4 Mount Zion High School ‘A’ 51.80 1 5
5 Columbia High School ‘A’ 53.86 2 4
6 Archer HS ‘B’ 54.47 1 3
7 Columbia High School ‘B’ 57.33 2 2
8 Mount Zion High School ‘B’ 57.96 1 1

Girls High Jump
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
1 Barry, Aaishah Mount Zion H 5-00.00 10
2 Brewton, Lashae Shiloh High 4-08.00 8
3 Chase, Zarvione Shiloh High J4-08.00 6
— McGhee-Hamilton, Airelle Shiloh High NH
— Ogbogu, Chidera Archer HS NH
— Cook, Drayauna Shiloh High NH
— Evans, Pariyah Archer HS NH

Girls Pole Vault
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
1 Office, Gianna Shiloh High 6-06.00 10
2 Robinson, Kayla Archer HS 6-00.00 8
3 Domond, Salina Archer HS 5-06.00 6
— Campbell, Madison Archer HS NH
— Cooper, Mckaya Archer HS NH

Girls Long Jump
==========================================================================
Name Year School Finals H# Points
==========================================================================
1 Hayes, Khalela Mount Zion H 16-06.00 2 10
2 Barry, Aaishah Mount Zion H 13-08.00 2 8
3 Mitchell, Areale Mount Zion H 13-03.00 2 6
4 Komolafe, Gabriela Archer HS 12-08.00 1 5
5 Foye, Zoe Archer HS 12-02.00 2 4
6 Ogbogu, Chidera Archer HS 11-07.50 1 3
7 King, Camryn Archer HS 10-11.00 2 2
8 Alaniz, Daisy Archer HS 10-02.00 1 1
9 Gustama, Christina Archer HS 8-11.00 1
— Strain, Ayshunti Mount Zion H FOUL 2
— Perryman, Chloe Shiloh High FOUL 2
— Sessom, Kyndall Shiloh High FOUL 1

Girls Triple Jump
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
1 Hayes, Khalela Mount Zion H 35-00.50 10
2 O’Neal, Erica Shiloh High 32-07.00 8
3 Barry, Aaishah Mount Zion H 31-00.00 6
4 Komolafe, Gabriela Archer HS 29-01.00 5
5 carter, Jordan Mount Zion H 27-09.00 4
6 McGhee-Hamilton, Airelle Shiloh High 26-09.00 3

Girls Shot Put
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
1 Carroll, Mykhayla Archer HS 39-09.50 10
2 Miller, Miniya Shiloh High 36-06.00 8
3 Bussell, Ryann Columbia Hig 31-09.00 6
4 McNair, Dexire Shiloh High 28-00.25 5
5 Shingles, Anaya Mount Zion H 27-11.00 4
6 Thomas, Jamya Mount Zion H 27-08.00 3
7 Jones, Elaina Shiloh High 27-07.00 2
8 Powell, Neveah Mount Zion H 23-00.50 1
9 Donald, Makayla Shiloh High 22-06.00
10 Coppage, Kenzie Shiloh High 20-10.00
11 Ananing, Lois Archer HS 19-10.00

Girls Discus Throw
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
1 Carroll, Mykhayla Archer HS 110-07.50 10
2 Miller, Miniya Shiloh High 104-07 8
3 Cheevers, Morgan Mount Zion H 83-08 6
4 Powell, Neveah Mount Zion H 80-05 5
5 Bussell, Ryann Columbia Hig 78-11 4
6 Jones, Elaina Shiloh High 71-10 3
7 McNair, Dexire Shiloh High 60-06 2
8 Coppage, Kenzie Shiloh High 59-07.50 1
9 Donald, Makayla Shiloh High 54-00
10 Ananing, Lois Archer HS 53-02

Boys 100 Meter Dash
==========================================================================
Name Year School Finals H# Points
==========================================================================
1 Brett, Taariik Mount Zion H 11.60 16 10
2 Hampton, Creston Columbia Hig 11.73 15 8
3 Sheppard III, Anthony Shiloh High 11.82 16 6
4 Anderson, Ayden Archer HS 11.88 16 5
5 Tolbert, Austin Mount Zion H 11.97 15 4
6 Todd, Aaron Mount Zion H 11.98 16 3
7 Thomas, Patrez Shiloh High 12.00 16 2
8 Messer, Trey Archer HS 12.04 14 1
9 Grant, Rontayev’on Archer HS 12.05 14
10 Lee, Trenton Archer HS 12.16 11
11 Bagley, Caleb Archer HS 12.21 11
12 Reaves, Matthew Shiloh High 12.23 12
13 Reeves, Jalen Mount Zion H 12.27 16
14 Bryant, Roberto Archer HS 12.29 13
15 Ammos, Jordan Columbia Hig 12.30 12
16 McDowell, Darrell Shiloh High 12.33 15 12.322
17 Artemus Jr., Felix Archer HS 12.33 15 12.330
18 Mukulu, Nissi Archer HS 12.36 11
19 Stroud, Nyshjon Shiloh High 12.45 12 12.441
20 Campbell, Schmari Archer HS 12.45 14 12.449
21 Mersime, Matthew Archer HS 12.46 14
22 Hanks, Isaiah Archer HS 12.47 12
23 Dawson, Richard Archer HS 12.53 11
24 Ailster, Myles Archer HS 12.56 11
25 Robb, Cameron Archer HS 12.57 10 12.562
26 Spearman, Sean Archer HS 12.57 10 12.570
27 Morgan, Elijah Columbia Hig 12.58 14
28 jester, Armond Mount Zion H 12.59 14
29 McNair, Aaron Archer HS 12.66 13
30 Pilot, Tevin Shiloh High 12.69 12
31 Sellers, Chase Archer HS 12.74 13
32 Cunningham, Marcus Archer HS 12.77 10
33 Whitfield, DeAngelo Archer HS 12.83 9
34 Latimore, Ryan Archer HS 12.85 10
35 Hawkins, Parris Shiloh High 12.86 8
36 Jarmon, Aldon Archer HS 12.87 7
37 Nute, VanDale Archer HS 12.90 8
38 Stroud, J’Shaun Shiloh High 12.91 9
39 Edwards, Elijah Archer HS 12.94 8
40 Simmons, Miles Archer HS 13.15 7
41 DeMessa, Aidan Archer HS 13.20 8 13.196
42 Brock, Timothy Archer HS 13.20 10 13.198
43 Singleton, Jerrod Shiloh High 13.22 6
44 Moore, Salvatore Archer HS 13.36 6
45 Nunnally, Caleb Archer HS 13.37 6 13.361
46 Dixon, Jaden Shiloh High 13.37 8 13.370
47 Osagie, Osayuwamen Archer HS 13.43 7
48 Camese, Eugene Archer HS 13.44 7
49 Moore, Demetrius Archer HS 13.46 7 13.457
50 Broxton, Jack Shiloh High 13.46 3 13.460
51 Williams, Jaziah Shiloh High 13.54 5
52 Robinson Jr, Kenya Archer HS 13.64 5
53 Hunter, Fredrick Archer HS 13.72 5
54 Wyzard, Kaai Archer HS 13.78 11
55 Upton, Robert Archer HS 13.80 5
56 Gilbert, Neal Archer HS 13.86 3
57 Brown, Amari Archer HS 13.88 4
58 Stackhouse, Nair Columbia Hig 13.92 5
59 Iwuchukwu, Maximus Archer HS 13.96 5
60 Royal, Nathaniel Archer HS 13.97 6
61 Chestnut, Jalen Archer HS 14.02 3 14.013
62 Taylor, Anthony Archer HS 14.02 4 14.020
63 Garcia, Andre Archer HS 14.17 2
64 Akintayo, Caleb Archer HS 14.28 9
65 Robertson, Jonthon Archer HS 14.34 2
66 Browne, Eric Archer HS 14.36 2
67 Johnson, Isaac Shiloh High 14.58 4
68 Rwibuka, Sammuel Archer HS 14.65 2
69 Davis, DeShan Columbia Hig 14.90 3
70 Barber, Javion Shiloh High 15.18 1
71 Rachel, Christopher Columbia Hig 16.14 4

Boys 200 Meter Dash
==========================================================================
Name Year School Finals H# Points
==========================================================================
1 Mitchell, Deyonte Columbia Hig 24.43 14 10
2 Curenton, Mikai Shiloh High 24.46 15 8
3 Suttton, Makell Columbia Hig 24.70 13 6
4 Hemsley, William Columbia Hig 24.83 11 5
5 Robinson, Navar Shiloh High 24.96 16 4
6 Waters, Carlos Columbia Hig 24.98 13 3
7 Pilot, Tevin Shiloh High 25.15 11 2
8 Messer, Trey Archer HS 25.31 14 1
9 Frazier, Bradley Shiloh High 25.33 12
10 Robb, Cameron Archer HS 25.37 11
11 Flewellen, Gregory Archer HS 25.46 12
12 Phillips, Alexander Shiloh High 25.49 13
13 Stroud, Nyshjon Shiloh High 25.56 8
14 Dawson, Richard Archer HS 25.59 11
15 Bagley, Caleb Archer HS 25.94 10
16 Cunningham, Marcus Archer HS 25.97 9
17 Spearman, Sean Archer HS 26.07 10 26.068
18 Hawkins, Parris Shiloh High 26.07 9 26.070
19 Bryant, Roberto Archer HS 26.19 15
20 Mukulu, Nissi Archer HS 26.27 10
21 Artemus Jr., Felix Archer HS 26.30 16
22 Hanks, Isaiah Archer HS 26.35 10
23 Grant, Rontayev’on Archer HS 26.41 14
24 Jarmon, Aldon Archer HS 26.52 7
25 Sellers, Chase Archer HS 26.68 10
26 Stroud, J’Shaun Shiloh High 26.72 8
27 Mersime, Matthew Archer HS 26.76 13
28 Singleton, Jerrod Shiloh High 26.91 4
29 Whitfield, DeAngelo Archer HS 27.32 6
30 Nunnally, Caleb Archer HS 27.36 4
31 Moore, Demetrius Archer HS 27.44 6
32 DeMessa, Aidan Archer HS 27.46 7
33 Moore, Salvatore Archer HS 27.53 4
34 Edwards, Elijah Archer HS 27.59 6
35 Lateef, Harristh Archer HS 27.63 10 27.624
36 Broxton, Jack Shiloh High 27.63 7 27.630
37 Williams, Jaziah Shiloh High 27.69 3
38 Williams, Bryce Archer HS 27.79 12
39 Camese, Eugene Archer HS 28.13 7
40 Simmons, Miles Archer HS 28.15 8
41 Iwuchukwu, Maximus Archer HS 28.22 9
42 Brown, Amari Archer HS 28.35 4
43 Taylor, Anthony Archer HS 28.49 4
44 Hunter, Fredrick Archer HS 28.91 5
45 Robinson Jr, Kenya Archer HS 29.06 5
46 Royal, Nathaniel Archer HS 29.10 2
47 Garcia, Andre Archer HS 29.41 1
48 Browne, Eric Archer HS 29.54 1
49 Gilbert, Neal Archer HS 29.76 3
50 Upton, Robert Archer HS 30.15 2
51 Rwibuka, Sammuel Archer HS 30.59 1
52 Robertson, Jonthon Archer HS 30.68 2
53 Barber, Javion Shiloh High 31.33 8
54 Akintayo, Caleb Archer HS 32.61 7
55 Johnson, Isaac Shiloh High 32.72 5

Boys 400 Meter Dash
==========================================================================
Name Year School Finals H# Points
==========================================================================
1 Barker, Jaden Shiloh High 52.02 6 10
2 Scott, Joshua Shiloh High 53.95 6 8
3 Curenton, Mikai Shiloh High 54.30 5 6
4 Mukulu, Beni Archer HS 54.77 4 5
5 Frazier, Bradley Shiloh High 55.16 3 4
6 Echols, Evan Mount Zion H 55.17 4 3
7 Murray, Demarian Shiloh High 55.22 4 2
8 Campbell, Deion Columbia Hig 55.71 2 1
9 Cunningham, Marcus Archer HS 55.99 5
10 Morgan, Elijah Columbia Hig 56.32 3
11 Flewellen, Gregory Archer HS 56.42 3
12 Hardaway, Jeremiah Archer HS 56.58 5
13 Collins, Kyle Archer HS 56.61 5
14 Robinson, Navar Shiloh High 56.63 6
15 Phillips, Alexander Shiloh High 57.24 2
16 Frazier, Walter Shiloh High 57.37 2
17 Harden, Jordan Columbia Hig 58.30 3
18 henderson, Derrick Mount Zion H 58.56 2
19 Lateef, Harristh Archer HS 59.05 4
20 Moore, Christopher Columbia Hig 59.79 3
21 Hobbs, Rayshun Columbia Hig 1:00.50 2
22 Blouin, Paul Shiloh High 1:00.53 6
23 Spencer, Elijah Mount Zion H 1:01.87 5
24 Johnson pride, Darrius Mount Zion H 1:04.38 4
25 Rogers, williams Mount Zion H 1:09.97 5

Boys 800 Meter Run
==========================================================================
Name Year School Finals H# Points
==========================================================================
1 Murray, Demarian Shiloh High 2:11.48 3 10
2 Salgado, Andy Shiloh High 2:11.71 3 8
3 Parrish, Paul Shiloh High 2:13.85 3 6
4 Collins, Kyle Archer HS 2:14.48 3 5
5 Frazier, Walter Shiloh High 2:15.00 3 4
6 Anderson, Austin Archer HS 2:15.82 3 3
7 Osborne, Brenden Archer HS 2:25.14 2 2
8 Chakkalapadavil, Edward Shiloh High 2:25.65 3 1
9 Baugh, Matthew Archer HS 2:25.82 3
10 Johnson, D’Eric Shiloh High 2:26.28 2
11 Rainwater, Connor Archer HS 2:27.51 2
12 Teklemariam, Semon Shiloh High 2:27.60 3
13 Hossom, Landon Archer HS 2:28.49 2
14 Titshaw, Will Archer HS 2:28.76 2
15 Brooks, Braylen Archer HS 2:29.05 3
16 Stallworth, Gabriel Archer HS 2:29.23 2
17 Hall, Denez Columbia Hig 2:29.78 2
18 Gonzales, Jadon Archer HS 2:30.72 2
19 Beson, Michael Archer HS 2:33.01 1
20 Chandler, Caden Archer HS 2:34.09 1
21 Cutler, Kyle Mount Zion H 2:36.17 1
22 Porter, Andre Archer HS 2:36.95 2
23 Echols, Jackson Archer HS 2:37.49 1
24 hunter, Quadarius Mount Zion H 2:37.62 2
25 Morgan, Elijah Columbia Hig 2:39.07 2
26 Harris, Jared Shiloh High 2:39.78 2
27 Stark, Anthony Archer HS 2:41.05 2
28 Jordan, Mathew Mount Zion H 2:41.42 2
29 Bass, Bryce Archer HS 2:45.15 1
30 Genson, Zach Archer HS 2:48.74 1
31 Whitman, Aiden Archer HS 2:49.55 1
32 Hanson, Scott Archer HS 2:52.55 1
33 LaRou, Peter Archer HS 2:52.87 1
34 Jameson, David Archer HS 3:11.32 1
35 Archer, Benjamin Jared Archer HS 3:26.94 1
36 Orellano, Junior Archer HS 3:30.04 1
37 Knowles, Jacob Archer HS 3:32.74 1

Boys 3200 Meter Run
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
1 Ward, Matt Archer HS 11:30.45 10
2 Granger, Shea Archer HS 12:28.65 8

Boys 110 Meter Hurdles
==========================================================================
Name Year School Finals H# Points
==========================================================================
1 Thomas, Dakota Shiloh High 15.73 2 10
2 Benjamin, George Shiloh High 16.45 2 8
3 Ailster, Myles Archer HS 16.94 2 6
4 Patterson, Shaun Archer HS 17.66 2 5
5 Barker, Eric Shiloh High 18.70 1 4
6 McNair, Aaron Archer HS 18.74 1 3
7 Pope, Joshua Columbia Hig 20.83 1 2

Boys 300 Meter Hurdles
==========================================================================
Name Year School Finals H# Points
==========================================================================
1 Thomas, Patrez Shiloh High 43.55 3 10
2 Ailster, Myles Archer HS 44.75 3 8
3 Patterson, Shaun Archer HS 45.90 2 6
4 Barker, Eric Shiloh High 47.51 2 5
5 Benjamin, George Shiloh High 48.97 3 4
6 Nute, VanDale Archer HS 49.85 2 3
7 McNair, Aaron Archer HS 50.63 2 2
8 Dixon, Jaden Shiloh High 59.43 1 1

Boys 4×100 Meter Relay
==========================================================================
School Finals H# Points
==========================================================================
1 Shiloh High School ‘A’ 44.37 2 10
2 Columbia High School ‘B’ 44.68 1 8
3 Mount Zion High School ‘A’ 45.61 1 6
4 Columbia High School ‘A’ 46.39 2 4
5 Archer HS ‘A’ 46.53 2 3
6 Mount Zion High School ‘B’ 49.05 1 2
— Shiloh High School ‘B’ DQ 2 5 Z6ne 2

Boys High Jump
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
1 Woods, Jacob Shiloh High 5-08.00 10
2 Blouin, Paul Shiloh High 5-06.00 8
3 Cunningham, Marcus Archer HS J5-06.00 6
4 Latimore, Ryan Archer HS 5-02.00 4.50
4 Benjamin, George Shiloh High 5-02.00 4.50
6 Hardaway, Jeremiah Archer HS J5-02.00 3
7 Lee, Trenton Archer HS J5-02.00 2
— Chestnut, Jalen Archer HS NH
— Barker, Eric Shiloh High NH
— Frazier, Bradley Shiloh High NH
— McNair, Aaron Archer HS NH

Boys Pole Vault
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
1 Kemp, Michael Shiloh High 10-06.00 10
2 McCleery, Dustin Archer HS 10-00.00 8
3 Reaves, Matthew Shiloh High 8-06.00 6
4 Maxey, Logan Archer HS 8-00.00 5
5 Mersime, Matthew Archer HS 7-00.00 4
— Polk, James Shiloh High NH

Boys Long Jump
==========================================================================
Name Year School Finals H# Points
==========================================================================
1 Tolbert, Austin Mount Zion H 19-05.50 2 10
2 Hardrick, Jaurice Columbia Hig 18-06.50 2 8
3 Todd, Aaron Mount Zion H 17-00.00 2 6
4 Williams, Bryce Archer HS 15-11.00 1 5
5 Johnson pride, Darrius Mount Zion H 15-04.00 1 4
6 Wyzard, Kaai Archer HS 15-03.00 1 3

Boys Triple Jump
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
1 Tolbert, Austin Mount Zion H 43-01.00 10
2 Barker, Jaden Shiloh High 40-01.00 8
3 Sheppard III, Anthony Shiloh High 39-02.50 6
4 Johnson pride, Darrius Mount Zion H 35-04.00 5
5 McDowell, Darrell Shiloh High 34-10.00 4
6 Wyzard, Kaai Archer HS 34-07.50 3
7 Barker, Eric Shiloh High 34-01.00 2
8 Blouin, Paul Shiloh High 30-10.50 1
— McNair, Aaron Archer HS FOUL

Boys Shot Put
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
1 Brown, Pierce Archer HS 45-11.00 10
2 Bowen, Ethan Archer HS 40-07.00 8
3 McNair, Deonte Shiloh High 40-04.50 6
4 Wilder, Phillip Mount Zion H 39-11.00 5
5 Stackhouse, Nair Columbia Hig 38-00.00 4
6 Rachel, Christopher Columbia Hig 36-02.00 3
7 Upton, Robert Archer HS 34-06.00 2
8 Cummings, MaKale Columbia Hig 33-00.50 1
9 Grisson, Carlton Shiloh High 32-01.00
10 Aufderheide, Aidan Archer HS 31-02.00
11 bynum, Jordan Mount Zion H 28-02.50
12 Ethridge, Kole Archer HS 27-09.00
13 Richardson, Barry Archer HS 25-04.50
14 Davis, DeShan Columbia Hig 24-02.00
15 Head, Marcus Shiloh High 24-00.25
16 Lowery, Michael Shiloh High 20-09.00
17 Ayarbah, Prince Archer HS 18-08.00

Boys Discus Throw
=======================================================================
Name Year School Finals Points
=======================================================================
1 Brown, Pierce Archer HS 131-07 10
2 Stackhouse, Nair Columbia Hig 124-02.50 8
3 McNair, Deonte Shiloh High 121-03 6
4 McNary, Darien Mount Zion H 97-08 5
5 Bowen, Ethan Archer HS 96-09.50 4
6 Aufderheide, Aidan Archer HS 89-09 3
7 Upton, Robert Archer HS 87-11 2
8 Brown, Randy Mount Zion H 86-08 1
9 Ethridge, Kole Archer HS 84-04
10 Rachel, Christopher Columbia Hig 76-05
11 Cummings, MaKale Columbia Hig 76-00.50
12 Grisson, Carlton Shiloh High 75-05
13 Ayarbah, Prince Archer HS 71-00
14 Richardson, Barry Archer HS 69-09
15 Logan, Maxey Archer HS 67-05.50
16 Lowery, Michael Shiloh High 58-05.50
17 Head, Marcus Shiloh High 55-10
18 Davis, DeShan Columbia Hig 50-03

Women – Team Rankings – 13 Events Scored
===============================================================================
1) Shiloh High School 193 2) Archer HS 130
3) Mount Zion High School 94 4) Columbia High School 33

Men – Team Rankings – 14 Events Scored
===============================================================================
1) Shiloh High School 209.50 2) Archer HS 158.50
3) Mount Zion High School 74 4) Columbia High School 71